VÝSTAV
0
ZVÍŘAT
0
VYSTAVOVATELŮ
0

Nadcházející výstavy

2024
červenec
33.Velkolosenická výstava morčat (27.7.2024, Velká Losenice, Česká republika)
34. Velkolosenická výstava morčat (28.7.2024, Velká Losenice, Česká republika)
srpen
23. speciální výstava morčat (9.8.2024 - 11.8.2024, Praha 10 - Hostivař, Česká republika)
3.LETNÍ LITOMĚŘICE (31.8.2024, Litoměřice, Česká republika)
září
5. výstava morčat Tuněchody 2024 (1.9.2024, Tuněchody, Česká republika)
Podzimní dvoudenní DUO výstava morčat Mníšek pod Brdy (14.9.2024 - 15.9.2024, Mníšek pod Brdy , Česká Republika )
6. Krajská výstava mladých chovatelů Středočeského kraje a Prahy (14.9.2024, Rudná, Česká republika)
říjen
Exotika 2024 (26.10.2024, Lysá nad Labem, ČR )
listopad
2. Podzimní DUO výstava ušlechtilých morčat (2.11.2024, Hořešovice, Česká republika)
1. Zimní DUO výstava ušlechtilých morčat v obci Rádlo (3.11.2024, Rádlo, Česká Republika)
13th DOUBLE CAVY SHOW LYSÁ NAD LABEM - akt. (15.11.2024 - 16.11.2024, Lysá nad Lebem, Česká republika)
2025
leden
11th WINTER DOUBLE CAVY SHOW (11.1.2025, Praha 15 - Hostivař, Česká republika)
srpen
24. Speciální výstava morčat (8.8.2025 - 10.8.2025, Praha 15 Hostivař, Česká republika)

S ohledem na bezohlednost některých vystavovatelů při registracích zvířat na výstavu, jsme byli nuceni zavést omezení - nové zvíře nemůže být přidáno na výstavu dříve, nežli po 30 vteřinách. Také připomínáme, že přihlášené zvíře, které nebude mít vyplněné smysluplné informace, může být z výstavy bez informování vystavovatele odebráno. V případě, že se nadále bude množit "rychlá, nesmyslná registrace" na výstavu, přikročíme k vynucování tohoto časového limitu - těch, kterých se to týká, přemýšlejte, tato omezení mají dopad na všechny (kvůli jedincům).

Děkujeme za pochopení.

Vítejte v registračním systému pro výstavy drobných hlodavců. Tento systém by měl podstatně zjednodušit práci pořadatelům výstav, protože data budou ihned zpracována elektronicky. Velké vylepšení je i z pohledu Vás, vystavovatelů, jelikož budete moci jednoduše registrovat svá zvířata, registraci jednoduše spravovat a to pro všechny výstavy, kde pořadatelé využijí tohoto systému.Registrační systém je určen pro všechna plemena, která jsou združena v ZO chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců.

Před tím, nežli se budete moci registrovat na výstavu, musíte si vytvořit uživatelský účet zde a následně přihlásit. Proč další účet pro přihlášení ? Je to z důvodu, že na některé výstavy mohou dorazit vystavovatelé, kteří nejsou členem ZO chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců. Takto vytvořený účet použijete pro registrace na všechny zde zveřejněné výstavy.

V případě jakýchkoliv problémů a dotazů kontaktujte správce - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Správnost informací

Vystavovatel, který registruje zvíře na výstavu plně zodpovídá za správnost zadaných informací. Pokud nebude registrované zvíře na výstavu obsahovat správné informace - především smysluplně vyplněné jméno zvířete, barva a chovatel - nejpozději 7 dní před uzávěrkou na výstavu, bude takové zvíře odstraněno z výstavy a bude dána přednost zvířatům na čekací listině.

Prodejní klece

V registračním systému se také registrují prodejní zvířata (pokud daná výstava má prodejní část). Z pohledu registračního systému neregistrujete prodejní zvíře, ale prodejní klec (ikdyž musíte vyplnit pohlaví:)) - v jedné kleci může být umístěno více zvířat,... Pokud si nepřejete anebo nemůže být umístěno v jedné kleci více zvířat, pak registrujte tolik klecí, jako máte prodejních zvířat. Pokud registrujete prodejní klec nezapisujte nic, vyjma pohlaví, náležitosti týkající se prodeje budou vždy vyřešeny na místě výstavy v den pořádání.

Čekací listina v registračním systému


Pro zajištění férového zpracování přihlášek je součástí registračního systému čekací listina, která má zajistit jednoduché, ale zároveň průhledné zpracování přihlášených zvířat, na které nezbyla volná klec.

Každá výstava a každý standard v rámci výstavy (může být u morčat standard A,B,C, prodejní klece, myšky, potkani,...) má vlastní omezení počtu klecí.

 1. jakmile je vyčerpán počet klecí, všechna zvířata jsou umisťována na čekací listinu (tzn. pokud někdo zvíře odhlásí a mám tedy volnou klec, i tak jde zvíře na čekací listinu)
 2. každý standard má samostatné limity (počtu klecí a počtu zvířat na chovatele) a samostatný pořadník
 3. jakmile odhlásím zvíře nebo změním standard na přihlášeném zvířeti, tak se aplikuje pravidlo čekací listiny (pokud tedy chcete změnit pouze plemeno zvířete, barvu, registrační číslo - neměníte standard a pravidlo čekací listiny není použito)
 4. pokud nezměním standard, ale plemeno,.... klec mi zůstává a nic se nemění
 5. umístění je pak na základě pořadí přihlášení

např.: limit pro standard A jsou 3 klece

 1. 1. chovatel 1 přihlásí 2 zvířata
 2. 2. chovatel 2 přihlásí 2 zvířata (to druhé, celkově 4. je na čekací listině)
 3. chovatel 1 změní 1 zvíře ze standardu A na prodejní - tím se mi uvolní 1 klec
 4. chovatel 3 přihlásí zvíře (celkově je 5. a je na waitlistu)
 5. proběhne zpracování čekací listiny a jako prvnímu je přidělena klec chovateli 2 (na čekací listině zůstává 1 zvíře chovatele 3)
 6. chovatel 2 odhlásí 1 zvíře (uvolnění klece)
 7. chovatel 2 přihlásí nové zvíře (jelikož již existuje pořadník, zvíře je na čekací listině)
 8. proběhne zpracování čekací listiny - přidělí se klec chovateli 3 a jeho jednomu zvířeti
 9. na waitlistu zůstává pouze nově přihlášené zvíře chovatele 2

Důležité informace

 1. čas serveru vystavy.klubmorcat.cz může mít drobnou odchylku, v případě, že je možné provést úpravy v registraci na výstavu po obecně známém čase (např. uzávěrka 20:00 a ve 20:03 je možné provést změnu), taková změna není platná a registrace se řídí platnými výstavními podmínkami pro danou výstavu.
 2. Pokud výstavní podmínky dané výstavy nestanoví jinak, vystavovatel je povinen odhlásit zvířata před uzávěrkou, zvířata nejsou odhlašována automaticky, v případě neuhrazených poplatků. Pokud zvíře není odhlášeno před uzávěrkou, je vystavovatel povinen uhradit výstavní poplatky.