Letní Duo výstava morčat Příbram

Vážení chovatelé,

dovolujeme si Vás pozvat na Letní DUO výstavu v Příbrami

Výstava se bude konat v sobotu 12.6.2021 ve venkovním areálu dolu Anna v Příbrami. V případě nepříznivého počasí ve vnitřních prostorech vždy 1 na 1

Výstava pro veřejnost není otevřena.

Podmínkou přihlášení na výstavu je členství ČSCH, SOCHM nebo SZOCHVM

Posuzovatelé : Eva Levá, Andrea Kroftová

Garant výstavy : Tomáš Vacek

Výstava je hlášena SVS se sídlem v Příbrami a MěÚ v Příbrami.

Výstava je v tomto režimu povolena KHS Příbram.

Časový harmonogram:
9:00 začátek posuzování, dle časového harmonogramu
12:00 - 13:00 pauza na oběd (čas může být upraven dle potřeb posuzovatelů)
13:00 – 17:00 doposouzení dle časového harmonogramu

Koho lze na výstavu přihlásit

Standard A - hladké, angl.crested, am.crested, us teddy, rex, rozeta, švýcarský teddy, šeltie, coronet, texel, merino, peruánec, alpaka, lunkarya-peruánec ,vše i v saténu.

Standard  B - cuy, baldwin, skinny.

S morčaty může manipulovat pouze majitel zvířete nebo osoba tímto pověřena.

Po uzávěrce bude vystavovateli doručen mailem čas posouzení, po posouzení majitel morčat se svými morčaty odjíždí.

Posuzovatel i vystavující mají povinnost mít dostatečnou ochranu nosu a úst minimálně FFP2.

Vyhlášení bude elektronické. Předání cen elektronicky a Českou poštou či Zásilkovnou.

Během celé výstavy si pořadatel vyhrazuje právo vyfotografovat vystavovaná morčata.

Výstavy se nemohou účastnit morčata s operativním nebo jiným veterinárním zákrokem souvisejícím s odstraněním vady v exteriéru, tónování srsti je zakázáno.

Pro přípravu morčat k posouzení bude vyhrazené místo – fén k zapůjčení.

Veterinární podmínky

Všechna vystavená morčata musí mít čestné prohlášení chovatele nebo platné veterinární potvrzení které nebude starší tří dnů. Zvířata musí být zdravá a bez vnějších parazitů. Je přísně zakázáno vystavovat březí či kojící samice.

Registrace zvířat

Registrace proběhne po domluvě s posuzovatelem. Je potřeba po uzávěrce mailem nahlásit počet zvířat k registraci.

Prodej morčat

Není povolen. Mimo dohody jednotlivých chovatelů, nebo případně předání mezi chovateli prostřednictvím pořadatele.

Poplatky

Startovné – 80

Klecné – 200Kč  ( v ceně dva posudky)

Počet vystavených morčat na jednoho chovatele není omezen. Doba pro dostavení k posouzení bude upřesněna dle počtu nahlášených zvířat předem.

Platbu zašlete na č.ú. 1347203012/3030.Jako variabilní symbol uveďte číslo vygenerované ve vaší přihlášce a do zprávy pro příjemce napište prosím jméno chs a vaše jméno.

Otevření registrace a uzávěrka

na http://vystavy.klubmorcat.cz/

Otevření registrace na výstavu: 10.5.2021 ve 20:00

Datum uzávěrky přihlášek: 17.5.2021 v 8:00 hod.

Úhrada předem na účet: 1347203012/3030

Uzávěrka přihlášek i plateb je 17.5.2021.Platba musí být připsána na účet a přihláška musí být správně vyplněna. Pouze po předchozí domluvě a pouze zahraniční vystavovatelé mohou platit výstavní poplatky až na místě. Za všechna morčata, která budou v termínu uzávěrky přihlášena, budou veškeré výstavní poplatky vyžadovány i v případě, že na výstavu nepřijedou!!! Přihlášená morčata, za která budou výstavní poplatky řádně uhrazeny, ale na výstavu se nedostaví, nemají nárok na vrácení poplatků.

Změna po uzávěrce není možná.

Pořadatel si vyhrazuje v případě zhoršení situace či zásahu vyšší moci ponechat výstavní poplatky a výstavu uspořádat v náhradním termínu.

Vystavovatel svou registrací na výstavu souhlasí s výstavními podmínkami uvedených výše a s uveřejněním svého jména a kontaktu do výstavního katalogu.

Občerstvení

Nebude

BIS Krátkosrstý – součet bodů

BIS dlouhosrstý – součet bodů

BIS standardu B – součet bodů

Nejlepší krátkosrsté baby, junior, adult, dlouhosrsté baby, junior, adult a bezsrsté morče baby, junior, adult. 1 - 3 místo.

Nejlepší v plemeni 1-3 místo

Podmínkou pro udělení ocenění je minimální bodový zisk 93 bodů.

Oba posudky se budou sčítat.

Ocenění bude vítězům předáno elektronicky mailem – DIPLOM

Poštou: Medaile, kokardy.

Posuzovat se bude podle platného českého standartu.

Pořadatel si vyhrazuje právo provést změny výstavních podmínek nebo posuzovatelů v zájmu zdárného průběhu výstavy.

Těšíme se na vaši účast i v této omezené době.