2021
10TH DOUBLE CAVY SHOW LYSÁ NAD LABEM 2021 (15.1.2021 - 16.1.2021, Lysá nad Labem, Česká republika)
4. letní duo výstava Rakovník (10.7.2021, Rakovník, ČR)
9. Výstava morčat Benešov nad Ploučnicí (17.7.2021, Benešov nad Ploučnicí, Česká Republika)
27. Velkolosenická výstava morčat (24.7.2021, Velká Losenice, Česká republika)
28. Velkolosenická výstava morčat (25.7.2021, Velká Losenice, Česká republika)
6. Žižkovská DUO výstava morčat (18.9.2021, Praha 3, Česká republika)
2. Výstavní expozice morčat Přerov (18.9.2021, Přerov, Česká republika)
10. VÝSTAVA MORČAT V TURKOVICÍCH (25.9.2021, Turkovice, ČR)
41st CAVY SHOW FOR PETS 2021 (21.10.2021, Praha, Česká republika)
42nd CAVY SHOW FOR PETS 2021 (22.10.2021, Praha, Česká republika)
43rd CAVY SHOW FOR PETS 2021 (23.10.2021, Praha, Czech Republic)
44th CAVY SHOW FOR PETS 2021 (24.10.2021, Praha, Česká republika)
8th WINTER DOUBLE CAVY SHOW (8.1.2022, Praha, Česká republika)

Letní Duo výstava morčat Příbram

Vážení chovatelé,

dovolujeme si Vás pozvat na Letní DUO výstavu v Příbrami

Výstava se bude konat v sobotu 12.6.2021 ve venkovním areálu dolu Anna v Příbrami. V případě nepříznivého počasí ve vnitřních prostorech vždy 1 na 1

Výstava pro veřejnost není otevřena.

Podmínkou přihlášení na výstavu je členství ČSCH, SOCHM nebo SZOCHVM

Posuzovatelé : Eva Levá, Andrea Kroftová

Garant výstavy : Tomáš Vacek

Výstava je hlášena SVS se sídlem v Příbrami a MěÚ v Příbrami.

Výstava je v tomto režimu povolena KHS Příbram.

Časový harmonogram:
9:00 začátek posuzování, dle časového harmonogramu
12:00 - 13:00 pauza na oběd (čas může být upraven dle potřeb posuzovatelů)
13:00 – 17:00 doposouzení dle časového harmonogramu

Koho lze na výstavu přihlásit

Standard A - hladké, angl.crested, am.crested, us teddy, rex, rozeta, švýcarský teddy, šeltie, coronet, texel, merino, peruánec, alpaka, lunkarya-peruánec ,vše i v saténu.

Standard  B - cuy, baldwin, skinny.

S morčaty může manipulovat pouze majitel zvířete nebo osoba tímto pověřena.

Po uzávěrce bude vystavovateli doručen mailem čas posouzení, po posouzení majitel morčat se svými morčaty odjíždí.

Posuzovatel i vystavující mají povinnost mít dostatečnou ochranu nosu a úst minimálně FFP2.

Vyhlášení bude elektronické. Předání cen elektronicky a Českou poštou či Zásilkovnou.

Během celé výstavy si pořadatel vyhrazuje právo vyfotografovat vystavovaná morčata.

Výstavy se nemohou účastnit morčata s operativním nebo jiným veterinárním zákrokem souvisejícím s odstraněním vady v exteriéru, tónování srsti je zakázáno.

Pro přípravu morčat k posouzení bude vyhrazené místo – fén k zapůjčení.

Veterinární podmínky

Všechna vystavená morčata musí mít čestné prohlášení chovatele nebo platné veterinární potvrzení které nebude starší tří dnů. Zvířata musí být zdravá a bez vnějších parazitů. Je přísně zakázáno vystavovat březí či kojící samice.

Registrace zvířat

Registrace proběhne po domluvě s posuzovatelem. Je potřeba po uzávěrce mailem nahlásit počet zvířat k registraci.

Prodej morčat

Není povolen. Mimo dohody jednotlivých chovatelů, nebo případně předání mezi chovateli prostřednictvím pořadatele.

Poplatky

Startovné – 80

Klecné – 200Kč  ( v ceně dva posudky)

Počet vystavených morčat na jednoho chovatele není omezen. Doba pro dostavení k posouzení bude upřesněna dle počtu nahlášených zvířat předem.

Platbu zašlete na č.ú. 1347203012/3030.Jako variabilní symbol uveďte číslo vygenerované ve vaší přihlášce a do zprávy pro příjemce napište prosím jméno chs a vaše jméno.

Otevření registrace a uzávěrka

na http://vystavy.klubmorcat.cz/

Otevření registrace na výstavu: 10.5.2021 ve 20:00

Datum uzávěrky přihlášek: 17.5.2021 v 8:00 hod.

Úhrada předem na účet: 1347203012/3030

Uzávěrka přihlášek i plateb je 17.5.2021.Platba musí být připsána na účet a přihláška musí být správně vyplněna. Pouze po předchozí domluvě a pouze zahraniční vystavovatelé mohou platit výstavní poplatky až na místě. Za všechna morčata, která budou v termínu uzávěrky přihlášena, budou veškeré výstavní poplatky vyžadovány i v případě, že na výstavu nepřijedou!!! Přihlášená morčata, za která budou výstavní poplatky řádně uhrazeny, ale na výstavu se nedostaví, nemají nárok na vrácení poplatků.

Změna po uzávěrce není možná.

Pořadatel si vyhrazuje v případě zhoršení situace či zásahu vyšší moci ponechat výstavní poplatky a výstavu uspořádat v náhradním termínu.

Vystavovatel svou registrací na výstavu souhlasí s výstavními podmínkami uvedených výše a s uveřejněním svého jména a kontaktu do výstavního katalogu.

Občerstvení

Nebude

Ocenění

BIS Krátkosrstý – součet bodů

BIS dlouhosrstý – součet bodů

BIS standardu B – součet bodů

Nejlepší krátkosrsté baby, junior, adult, dlouhosrsté baby, junior, adult a bezsrsté morče baby, junior, adult. 1 - 3 místo.

Nejlepší v plemeni 1-3 místo

Podmínkou pro udělení ocenění je minimální bodový zisk 93 bodů.

Oba posudky se budou sčítat.

Ocenění bude vítězům předáno elektronicky mailem – DIPLOM

Poštou: Medaile, kokardy.

Posuzovat se bude podle platného českého standartu.

Pořadatel si vyhrazuje právo provést změny výstavních podmínek nebo posuzovatelů v zájmu zdárného průběhu výstavy.

Těšíme se na vaši účast i v této omezené době.