• 1 PODZIMNÍ  DUO VÝSTAVA MORČAT PŘÍBRAM

Přijměte mé srdečné pozvání na:

1 PODZIMNÍ DUO VÝSTAVU MORČAT PŘÍBRAM, která se bude konat

21.09.2019 v Příbrami - v sále Středověkého hostince u Pletánků, Zdabořská 61, Příbram 26101

Pořadatel: Tomáš Vacek

KONTAKT:Tomáš Vacek, Rožmitálská 261, Příbram III - Březové Hory 26101, Tel: 735032906, mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

POSUZUJÍCÍ: Petra Tomášková, Ing. Eva Levá, Denisa Vítková

PŘIHLAŠOVÁNÍ:  bude spuštěno 10.7.2019 Názvy plemen, barev a znaků do přihlášky vyplňujte celé, nepoužívejte zkratek.

UZÁVĚRKA:  7.9.2019

PŘEJÍMKA MORČAT:  7:308,45 hod. Každý vystavovatel předloží čestné prohlášení o zdravotním stavu na všechna vystavovaná a prodávaná morčata. Všechna morčata budou u přejímky kontrolována.

Morče, které bude vykazovat jakékoliv příznaky nemoci ( tj. výtok z očí, nosu, bude příliš hubené, napadené parazity, plísní ) nebude vůbec vpuštěno do sálu a na výstavní stoly, bez nároku na vrácení poplatků.

Zakazuje se vystavovat březí a kojící samice.

ZAČÁTEK POSUZOVÁNÍ: Plánován na 9,00 hod. Počítá se s pauzou na oběd cca 1 hod.

Předpokládaný konec výstavy a vyhlášení výsledků po zpracování cca v 18.00 – 19:00h.

Posuzování proběhne podle platného Českého standardu.

Pro veřejnost otevřena výstava od 9:00 - 18:00 /19:00 hodin. Vstupné dobrovolné.

Občerstvení a možnost teplého jídla a pití po celý den. Posezení uvnitř i venku.

Dětský koutek pro Vaše ratolesti. Parkování je zajištěno před restaurací a v přilehlých uličkách.

Výstava proběhne formou TISCHSHAU , tzn. morčata budou vystavena ve vlastních boxech. Prosím o boxy přiměřené velikosti,

abychom se všichni vešli na stoly! Všechna zvířata musí být přítomna po celou dobu výstavy.

S morčaty mohou manipulovat pouze osoby k tomu určené či majitel zvířete. Majitel zvířete je povinen přinést morče na posouzení nebo si zajistit za sebe náhradu!

Do 7.9.2019 musí být platba odeslána na účet pořadatele, není-li dohodnuto jinak a přihláška musí být správně vyplněna.

Za zvíře, které na výstavu nepřijede, nebudou poplatky vráceny. Podmínkou přihlášení na výstavu je členství ČSCH.

Vystavovatel svou registrací na výstavu dává souhlas se všemi výstavními podmínkami. Pořadatel si vyhrazuje právo provést změny výstavních podmínek, kapacitu míst, ocenění, nebo změnu posuzovatele v zájmu hladkého průběhu výstavy.

Registrace morčat budou probíhat po posouzení po dohodě s posuzovatelem

KAPACITA VÝSTAVY:

Výstavu lze obeslat morčaty všech plemen platného českého standardu A, B Baldwin-Skinny, C Mazlíčci.

Mazlíčci nebudou posuzováni.

Standard A 120 míst všechna plemena i v saténu.

Standard B Baldwin-Skinny 20 míst.

Standard C Mazlíčci 10 míst - posoudí Evička Levá

Prodej morčat: prodej morčat si zajišťuje každý sám, včetně krabiček či přepravek na prodaná morčátka, proto nebudou z prodeje vybírány žádné poplatky. Ti kteří nebudou na výstavě vystavovat,ale chtějí pouze prodávat uhradí zápisné.

Minimální váha prodejních zvířat je 250g a věk minimálně 4.týdny a musí být zdravá, bez parazitů!

VÝSTAVNÍ POPLATKY:

Zápisné: 90,- zahrnuje vstupné +1 a výstavní katalog

Zápisné mladý chovatel: 80,-

Za každé přihlášené morče 160,- (2x posudek)

Číslo účtu: 1347203012/3030 , variabilní symbol – číslo vygenerované přihláškou, do zprávy pro příjemce napište svoje jméno a příjmení.

Zahraniční vystavovatelé mohou po dohodě s pořadatelem platit poplatky na místě.

Chovatel, který bude mít přihlášená morčata a neuhradí poplatky do uzávěrky, nebo se na způsobu platby a splatnosti nedomluví s pořadatelem, bude smazán a výstavy se nezúčastní.

Vezměte si prosím vlastní napáječky, misky i krmení. Pro morčátka nachystám zeleninu a seno, přístup k vodě do napáječek bude zajištěn.

Zbytek bude ve vaší režii.

OCENĚNÍ:

Vítěz plemene 1-3 místo.

NEJLEPŠÍ DLOUHOSRSTÉ MORČE Baby, Junior, Adult 1. - 3.MÍSTO

NEJLEPŠÍ KRÁTKOSRSTÉ MORČE Baby, Junior, Adult 1. - 3.MÍSTO

NEJLEPŠÍ BEZSRSTÉ MORČE Baby, junior, Adult 1. - 3.MÍSTO

ČESTNÁ CENA POŘADATELE 2x

ČESTNÁ CENA POSUZOVATELE 3x

ČESTNÁ CENA SPONZORA 1x -3x

MORČE SYMPAŤÁK - dle hlasů návštěvníků výstavy

Nejlepší dlouhosrsté morče výstavy BIS

Nejlepší krátkosrsté morče výstavy BIS

Nejlepší bezsrsté morče výstavy  BIS

Nejlepší krátkosrstý, dlouhosrstý a bezsrstý pár 1-3. místo - Párem se rozumí samec+samice stejného plemene a barvy.

Nejlepší DUO a TRIO výstavy 1-3 místo

Nejlepší mladý vystavovatel

Podmínkou udělení ocenění je bodový zisk nejméně 94 bodů včetně. Ocenění není nárokové a uděluje jej posuzovatel.

Nejlepší DUO a TRIO výstavy 1-3 místo - nutno nahlásit do emailu.

Nejlepší mladý vystavovatel -  bude udělen pouze za přítomnosti mladého vystavovatele na výstavě.

DOPORUČUJI VŠEM VYSTAVOVATELŮM BÝT NA VÝSTAVĚ PO CELOU DOBU JEJÍHO TRVÁNÍ.

Těším se na Vás a věřím, že se sejdeme v hojném počtu.

Děkujeme všem sponzorům:

Vitakraft