VÝSTAVNÍ PODMÍNKY

Vážení chovatelé,

srdečně Vás zveme na výstavu ušlechtilých morčat do Sezimova Ústí 2 v Jižních Čechách.

Datum a místo konání výstavy: 26.5. 2019, restaurace Hilton, Ke Hvězdárně 667, Sezimovo Ústí 2.

Pro veřejnost otevřena výstava od 9 hodin do 17 hodin.

Občerstvení a možnost teplého jídla po celý den. Posezení uvnitř i venku.

Posuzují: Eliška Poláčková, ing. Eva Levá

Proběhne DUO výstava, tzn. že každé morče získá dva posudky od dvou posuzujících, tím má možnost získat dvě kartičky při dosažení 96 bodů a více, umístění se počítá z průměru obou posudků.

Výstava bude formou TISCHSCHAU, morčata budou vystavovaná ve svých vlastních přepravkách či boxech. V boxech mohou být i dvě morčata stejného pohlaví při dobré snášenlivosti. Všechna vystavená morčata musí být přítomna po celou dobu konání výstavy.

Posuzování začne v cca 9:00. S morčaty mohou manipulovat pouze osoby k tomu určené či majitel zvířete. Majitel zvířete je povinnen přinést morče na posouzení nebo si zajistit za sebe náhradu! Nebudou zajišťováni nosiči zvířat k posuzovatelům.

Pořadatel výstavy si vyhrazuje právo na fotografování morčat během celé výstavy pro svou vlastní potřebu.

Přihlašování morčat proběhne elektronicky na adrese http://vystavy.klubmorcat.cz/

a bude spuštěno 02.04. 2019 od 20:00 hodin.

Uzávěrka přihlášek je 06.05. 2018 ve 20:00 hodin. Po uzávěrce jsou povoleny pouze změny v rámci plemene a třídy!!

Do 06.05. 2016 musí být platba odeslána na účet pořadatele a přihláška musí být správně vyplněna. Za zvíře, které na výstavu nepřijede, nebudou poplatky vráceny. Podmínkou přihlášení na výstavu je členství ČSCH.

Pořadatel si vyhrazuje právo provést změny výstavních podmínek nebo posuzovatelů v zájmu zdárného průběhu výstavy. Není limit přihlášených morčat na vystavovatele.

Kapacita: 100 morčat

standard A: 84 zvířat

standard B: 1 zvířata

standard B(skinny, baldwin):  15 zvířat

Prodej morčat: Vystavovatel si zajišťuje sám, za morče bude poplatek 50,- Kč ( za vystavovatele, je jedno kolik morčat bude k prodeji) , zaplatí se při přejímce morčat. Prodej nahlásit : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Prodej ve vlastních boxech. Morčátka musí mít stáří min měsíc a váhu 250 g a musí být zdravá, bez parazitů!

Výstavní poplatky:

klecné” za každé přihlášené morče 160,- Kč ( 80,- a 80,- )

zápisné 100,- Kč

Číslo účtu pro platbu poplatků: 9894800277 / 0100

variabilní symbol: číslo vygenerované v přihlášce, do zprávy pro příjemce napište své jméno a příjmení

Přejímka

V den výstavy od 7:45 do 8:30 hodin. Morčata musí být zdravá a bez vnějších parazitů, bude prováděna kontrola. Nelze vystavovat a prodávat březí a kojící samice. V případě pochybností o zdravotním stavu morče, nebude toto zvíře vystaveno, klecné nebude vráceno.

Vezměte vlastní napáječky i krmení, na výstavě nebude seno ani zelenina k dispozici.

Registrace morčat proběhnou po skončení posuzování některým posuzovatelem dle domluvy.

Ocenění:

Podmínkou udělení ceny je minimální zisk 94 bodů včetně. Ceny budou uděleny podle počtu vystavených morčat v jednotlivých kategoriích.

Nejlepší morče výstavy BIS

Nejlepší samice výstavy ( 1., 2., 3. místo)

Nejlepší samec výstavy ( 1., 2., 3. místo)

Nejlepší baby výstavy ( 1., 2., 3. místo)

Nejlepší satén výstavy

Nejlepší morče jednotlivého plemene (baby, junior, adult, 1.,2.,3. místo)

Nejlepší morče krátkosrsté (baby , junior, adult, 1.,2.,3. místo)

Nejlepší morče dlouhosrsté (baby, junior, adult, 1.,2.,3. místo)

Nejlepší pár ( místa dle přihlášených)

Nejlepší skupina

Cena pořadatele (2x)

Cena posuzovatele (2x)

Nebude-li v plemeni přihlášen dostatečný počet morčat, bude počet zadávaných ocenění přímou úměrou klesat. Konečný seznam ocenění bude upřesněn po uzavření přihlašování. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vás a objednáváme příjemné počasí..:-)

Andrea Blažková (CHS Blue Bee) a Eva Švecová (CHS Silver Point)