2 . BRNĚNSKÁ DUO VELIKONOČNÍ  VÝSTAVA MORČAT

Vážení chovatelé, příjměte naše pozvání na výstavu ušlechtilých morčat, která se bude konat: 27.4.2019 v Brně –Kníničkách,areál MŠ Studánka, Ondrova 17/25.

GARANT:                                Ivana a Petr Jelínkovi ( CHS Parakas)

KONTAKT:                              Ivana Jelínková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 723 376 982

Petr Jelínek, 606 893 767

POSUZUJÍCÍ:                          Mgr. Anna Prikrtová (CZ), MVDr. Denisa Vítková (CZ), Mgr. Jiří Kytner,

případný další posuzující bude doplněn podle kapacity přihlášených zvířat

( posouzení dle českého standartu)

PŘIHLAŠOVÁNÍ:           20.3.2019 v 20.00

UZÁVĚRKA:                            4.4.2019 v 20.00

PŘEJÍMKA MORČAT:             7,30 – 8,30hod.

ZAČÁTEK POSUZOVÁNÍ:      9,00hod.                     Předpokládaný konec výstavy 18.00h.

Výstava proběhne formou TISCHSCHAU, tzn. morčata budou vystavena ve vlasních boxech. Prosím o boxy přiměřené velikosti, abychom se všichni hezky vešli na stoly! Všechna zvířata musí být přítomna po celou dobu výstavy, s morčaty může manipulovat pouze jejich majitel nebo osoba pověřená pořadatelem. Vystavovatelé budou přítomni po celou dobu posuzování daného plemene.

Zvířata, za které budou uhrazeny poplatky, ale na výstavu se nedostaví, nemají nárok na vrácení poplatků.

ZMĚNY:    po uzávěrce pouze po dohodě s pořadatelem. Prosím všechny, aby změn bylo minimálně.

Podmínkou přihlášení na výstavu je členství v ČSCH

( výjimkou je standart C – mazlíci)

Vystavovatel svou registrací na výstavu dává souhlas se všemi výstavními podmínkami. Pořadatel si vyhrazuje právo provést změny výstavních podmínek, kapacitu míst, ocenění, nebo změnu posuzovatele v zájmu hladkého průběhu výstavy.

Registrace morčat budou probíhat po posouzení po dohodě s posuzovatelem

KAPACITA VÝSTAVY:      Výstavu lze obeslat morčaty všech plemen platného českého standardu.

Standart A:                            80 míst   ( limit není )

Standart B skinny-baldwin :    45 míst ( limit není)

Standart C: mazlíci:                20 míst  (soutěž pouze pro mladé chovatele děti a mládež), morčátka obdrží pouze jeden posudek.

V přihlášce, v kolonce chovatel uveďte celé jméno.

PRODEJ MORČAT si každý zajišťuje sám, prosím přiměřené boxy i počty morčat v nich. Dbejte na snášenlivost zvířat a oddělení samců od samic. Cena za jedno prodejní místo je 50,-

VÝSTAVNÍ POPLATKY:

Zápsné:                                                            100,-

Za každé přihlášené morče  standardu A a B  180,-

standard        C    90,-

Číslo účtu:  175857460/0300 , variabilní symbol – číslo vygenerované přihláškou, do zprávy pro příjemce napište svoje jméno a příjmení.

Chovatel, který bude mít přihlášená morčata a neuhradí poplatky do uzávěrky, bude smazán a výstavy se nezúčastní.

OCENĚNÍ:

Nejlepší morče jednotlivého plemene      1. – 3.místo

Nejlepší dlouhosrsté morče   ( baby, junior, adult)        1. – 3. Místo

Nejlepší krátkosrsté morče    ( baby, junior, adult)        1. – 3. Místo

Nejlepší bezsrsté morče        ( baby, junior, adult)        1. – 3. Místo

Nejlepší dlouhosrstý pár       1. – 3. Místo

Nejlepší krátkosrstý pár      1. – 3. Místo

Nejlepší bezsrstý pár           1. – 3. Místo

Nejlepší mazlík                  1. – 5.místo

Bis standardu A

Bis standardu B

Podmínkou udělení ocenění je bodový zisk nejméně 94 bodů včetně. Ocenění není nárokové a uděluje jej posuzovatel.

Na výstavě NEBUDOU hodnoceny chovné skupiny ani kolekce. Všechna ocenění budou vyhlašována a jejich počet upraven dle počtu v dané kategorii.

DOPORUČUJI VŠEM VYSTAVOVATELŮM BÝT NA VÝSTAVĚ PO CELOU DOBU JEJÍHO TRVÁNÍ !!!

Velice se na vás všechny v Brně budeme těšit. Ivana a Petr Jelínkovi